Задайте запитання експертові

Як, на Вашу думку, найкраще можна навернути споживача до здорового харчування?

 

Коментарі експертів
Донна Беррі Донна Беррі, Консультант з харчування, власниця Dairy and Food Сommunication, Inc., доповідач про тенденції розвитку і нові молочні продукти на багатьох професійних заходах

На мою думку, сучасні споживачі все ж таки звертають увагу на те, що їдять, пам’ятаючи відомий вираз „Ти є те, що ти їси”. Інформація про прості, дані природою властивості молочних продуктів, яку треба доносити до споживача, повинна бути для них привабливою. Наприклад, багатьом можуть подобатися молочні продукти місцевого виробництва, котрі виробляються невеликими партіями.

 

Деякі виробники, що працюють у харчовій галузі, чомусь вважають, що всі споживачі і так розуміють поживну цінність тих продуктів, які вони випускають. Але більшість споживачів на інформацію про поживні властивості не звертає увагу. Тому дуже важливо доносити цю інформацію переконливо, нагадуючи, наприклад, що склянка молока містить якісний протеїн, а скибочка сиру – важливі для організму жирні кислоти.
 
Врешті решт, їжа повинна бути смачною! А якщо споживач буде пам’ятати, що крім смаку, певні продукти мають ще й поживну цінність, він захоче купувати їх знову і знову.
 
Хорошим способом привернення уваги до цінності молочних продуктів є порівняння їх з іншими. Наприклад, гарним прикладом було б запропонувати споживачеві у якості десерту цукрове печиво і морозиво, а потім показати ті поживні переваги, які має саме морозиво. Це дуже яскравий приклад, який справляє враження.
Партнери сайту
  • milkUA.info
  • Асоціація виробників молока