1 червня Міжнародний день захисту дітей та Всесвітній день молока

1 червня 2016

Першого червня всесвітній День молока

Міжнародний  день захисту  дітей – одне з найстаріших міжнародних свят. Рішення про його проведення було ухвалено Міжнародною демократичною федерацією жінок на спеціальній сесії в листопаді 1949 року.
Перший Міжнародний день захисту дітей був проведений в 1950 році. ООН підтримала цю ініціативу і оголосила захист прав, життя і здоров’я дітей одним з пріоритетних напрямів своєї діяльності.
В Україні День захисту дітей встановлено відповідно до Указу Президента України від 30 травня 1998 року № 568/98 і відзначається щорічно також 1 червня.

1 червня весь світ відзначає ще й Всесвітній день молока (World Milk Day). Вперше це свято відзначили у 2001 році за пропозицією FAO - Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН.

З тих пір традиція набула широкого поширення в багатьох країнах світу. Так, 2008 року в Аргентині об'єднання фермерів організувало велику кампанію з пропаганди споживання молока під девізом «Країна, де молоко і мед течуть рікою». У Німеччині провели національне свято під слоганом «Швидше, сильніше, розумніше. Все це – завдяки молоку!», яке підтримали 11 федеральних земель. У Норвегії Національна рада молочних продуктів організувала інтернет-конкурс на кращу історію про молоко, автор якої отримав грошовий приз.

Цьогорічне свято Молока та сиру відбудеться 25 вересня.

 

Категорії:  молоко  діти 
Партнери сайту
  • Асоціація виробників молока
  • milkUA.info