Карпатська чорниця від «Галичини»

23 серпня 2013

«Галичина» презентувала унікальний йогурт

Молочна компанія «Галичина» розробила рецепт кисломолочних продуктів. Вони унікальні тим, що мають особливо високий вміст чорниці.

Компанія «Галичина» заготовляє молоко майже 15 років у карпатському регіоні. Виробничий процес повністю автоматизований та закритий. Це захищає продукт від забруднень та максимально знижує вплив людського фактору.

Чорницю для йогуртів збирають в екологічно чистій зоні. Перш ніж потрапити на завод, ягоди піддають ретельній перевірці. Постачальник обов'язково повинен надати протокол дослідження ягід за такими показниками: солі важких металів, пестициди, мікротоксини, радіологія. Вхідний контроль чорниці здійснюється в сучасній лабораторії. Якщо сировина не відповідає стандарту, всю партію повертають постачальнику.

Для довідки.Батьківщина карпатської чорниці — Боржавські полонини.Цю ягоду місцеві називають яфиною або чорним золотом. Карпатська чорниця через унікальні умови зростання і екологічність регіону вважається найчистішою в Україні. Користь ягоди обумовлена багатьма корисними речовинами: марганцем, калієм, фосфором та ін. Також в ній містяться вітаміни A, C, PP, B1 та B6.

 

ILoveMilk.info

 

Партнери сайту
  • Асоціація виробників молока
  • milkUA.info