На Дні молока діти могли відчути себе фермерами

14 серпня 2014

Казкова міні ферма на Дні молока

Однією з головних родзинок фестивалю стала неймовірна міні ферма, де кожний бажаючий зміг відчути себе справжнім фермером. Маленькі теля, козенята, поні привертали увагу не тільки дітей, ай дорослі з цікавістю бавилися з тваринками. Багато людей проживають вмісті і побачити тваринок було справжнім дивом.

ІІ Всеукраїнський День молока з радістю відвідали понад 27 тисяч відвідувачів, гості фестивалю випили 30 тон молока та молочних продуктів. Також, 6 тон пішло на молочні коктейлі. На святі було безліч розваг, де кожен відвідувач розважався від душі. Зона дитячого малювання, «Дерево бажання», батути, атракціон «Корівка –кільцекид», Боді-арт, найулюбленіша гра малечі «Angry cows»,атракціон «Родео», спортивні естафети, мильні бульбашки та малюнки на асфальті та багато іншого.

Унікальною подією стало написання 15 – ти метрового листа підтримки український військовим, де кожен бажаючих зміг написати щирі слова підтримки.

Після успішного проведення ІІ Всеукраїнського Дня молока, організатори та партнери свята обіцяють і надалі підтримувати українську традицію святкування молочного фестивалю.

 

 

 

 

 

 

 

ILoveMilk.info

 

 

Категорії:  молоко  здоров'я  День молока 
Партнери сайту
  • Асоціація виробників молока
  • milkUA.info