На Дні молока гостей фестивалю пригостили 30 тонами молочних продуктів

13 серпня 2014

ІІ Всеукраїнський День молока

10 серпня на території «Співочого поля» Україна відсвяткувала ІІ Всеукраїнський День молока. 27 тисяч киян та гостей столиці завітали на фестиваль, котрий подарував настрій кожному відвідувачу. Організатори пригостили відвідувачів 30 тонами  молочних продуктів від кращих заводів України.  Також, 6 тон молока було витрачено на різноманітні за смаком молочні коктейлі, особливо вони сподобалися маленький гостям свята.

Родзинкою фестивалю став «Денситометр», за допомогою якого можна визначити нестачу кальцію в організмі людини. Також, кожен бажаючий міг написати слова підтримки українським  військовим на 15 – ти метровому листі. Не залишила без уваги відвідувачів велика кількість безкоштовних атракціонів для дітей та їх батьків, такі як зона дитячого малювання, «Дерево бажання», батути, атракціон «Корівка –кільцекид», Боді-арт, найулюбленіша гра малечі «Angry cows»,атракціон «Родео», спортивні естафети, мильні бульбашки та малюнки на асфальті. Окремої уваги заслуговує міні-ферма, де маленькі кияни змогли побачити теляток, козенят та маленьких поні.

Організатори фестивалю стали Асоціація виробників молока та соціальний проект «Я люблю молоко», котрі  вдруге влаштували День молока у столиці, та планують продовжувати українську традицію святкування.

ILoveMilk.info

 

Категорії:  молоко  здоров'я  День молока 
Партнери сайту
  • Асоціація виробників молока
  • milkUA.info