На Уманщині малята відсвяткували День молока

8 червня 2016

Свято молока в дитячому садочку

В дитячому садочку № 18 міста Умані, Черкаської області, малеча відсвяткувала День молока. Діти «доїли корову», змагалися у конкурсах та боролися за звання кращого знавця про користь молочних продуктів. Гостями свята стали представники Асоціації виробників молока, які приготували для малят сюрпризи.

Завідуюча дитячого садочку Ольга Пентій розповідає , що День молока у їхньому навчально-виховному закладі святкують вперше.

«З кожним роком українці вживають дедалі менше молока. Тому зараз як ніколи потрібно його популяризувати серед малечі. Адже молоко у раціоні малят нічим не можна замінити — надто важливе воно для їхнього здоров’я. І ми хочемо, щоб дітки знали, чому цей продукт такий важливий і корисний для них», — розповідає Ольга Василівна.

Під час свята малята розповідали вірші та співали пісні про молоко, «доїли корову», «перевозили молоко» та ділилися своїми знаннями про користь молочних продуктів.

5-річний Артем кожного дня вживає йогурт, сир. Проте найбільше полюбляє молоко.

«Молоко дуже смачне. Я за один раз можу випити аж дві чашки», — ділиться з нами малюк.

Представники Асоціації виробників молока розповіли батькам про всю важливість споживання молочних продуктів.

«У молоці більшеста корисних компонентів: мінерали, мікроелементи, вітаміни, ферменти, імуноглобуліни. Серед них педіатри особливо виділяють високий вміст вітаміну А, необхідного для нормальної роботи імунної системи, доброго зору, здоров’я шкіри, волосся та нігтів. Крім того, молоко багате на солі кальцію (понад 300 мг в одній склянці молока), такого важливого для здоров’я зубів і кісток. Протеїн, що міститься у молоці, засвоюється на 96% — жоден інший продукт, навіть м’ясо та риба, не може похвалитися такими показниками. Крім того, молочні продукти є незамінним джерелом жирних кислот, котрі відіграють важливу роль у розумовому розвиткові діток. Тому кожного дня у раціоні малечі має бути мінімум 3 молочні продукти», — наголошує менеджер АВМ Ганна Лавренюк. «Діти вже із перших років життя починають формувати свої звички, в тому числі у харчуванні, що в майбутньому вплинуть на увесь стиль їхнього життя. Тому вже зараз дуже важливо допомогти виробити правильні, корисні смаки».

Справжнім подарунком для дітей стали іграшки, які їм подарували представники Асоціації виробників молока. Також, користуючись нагодою, АВМ запросила маленьких і дорослих уманчан відвідати Всеукраїнський день молока і сиру, що цьогоріч відбудеться 25 вересня 2016 року на Співочому Полі у м. Київ.

 

Категорії:  молоко  діти 
Партнери сайту
  • milkUA.info
  • Асоціація виробників молока