Олег Скрипка сповідує філософію здорового харчування.

26 квітня 2013

Музикант показує приклад і своїм дітям.

Справжні зірки мають бути завжди на висоті. І творчість, і зовнішній вигляд не теплять промахів, адже вони є кумирами мільйонів. Український музикант Олег Скрипка добре знає секрет, як досягти успіху в усьому. Його творчістю захоплюється шалена кількість фанатів, а його зовнішній вигляд – взагалі бездоганний. А все завдяки правильному харчуванню та здоровому способу життя. «Перш ніж відправити їжу в рот, я замислююся хоча б на cекундочку: я дійсно голодний чи просто хочу зайняти рот за звичкою? Ця думка рятує від бажання з’їсти зайву цукерку або набити шлунок котлетами на ніч», – ділиться Олег секретами гарного вигляду з читачами.  Співак харчується здоровою їжею з самого дитинства.  «Я сповідую філософію здорового харчування, щоб тримати в тонусі тіло, і розум. Люблю правильно приготовані морепродукти, салати зі свіжих овочів, солодощі що не містять жири та консерванти. Симпатію до корисної їжі мені прищепила мама, вона не читала лекцій, а просто подавала власний позитивний приклад. Точно так само я виховую і своїх дітей. Вони бачать, що я їм із задоволенням салати і сир, п'ю молоко, –  і теж з радістю їх їдять», – запевняє відомий музикант.
Нагадаємо, що в цьому місяці Олег Скрипка взяв участь у фотосесії «Зірки за здоровий спосіб життя. Я люблю молоко», в підтримку проекту «Я люблю молоко», що має на меті популяризацію молока та молочних продуктів. Фотопроект
 «Зірки за здоровий спосіб життя. Я люблю молоко» був організований Асоціацією виробників молока за підтримки таких молокопереробників, як: ТОВ «Фірма «Фавор», ДП «Мілкіленд – Україна», компанія «Данон-Україна», компанія «Лакталіс Україна-Молдова» та ПрАТ «Тернопільський молокозавод».

 

ILoveMilk.info

 

Партнери сайту
  • Асоціація виробників молока
  • milkUA.info