Партнером II Всеукраїнського Дня молока виступає ТОВ «Пьотінгер Україна»

13 серпня 2014

«Пьотінгер Україна» - № 1 в світі по виробництву причепів-підбирачів.

Підтримати святкування ІІ Всеукраїнського Дня молока, та подарувати незабутній день дітям вирішила компанія «Пьотінгер Україна».

«Пьотінгер Україна» - світовий лідер з виробництва сільськогосподарських машин. Компанія пропонує системні технології високих стандартів у кормозаготівлі та грунтообробці, підкріплені сучасною технікою та багатим досвідом.

Сімейне підприємство «Пьотінгер Україна»   - це надійний партнер, на беззаперечну якість, інновації та ентузіазм. Наближеність до клієнта - не просто слова для компанії, натомість - правило, яке функціонує в усіх наших ділових взаємовідносинах. І це протягом вже 135 років!  Компанія присутня у більш, ніж у 50-ти країнах світу. Майже 70 % загального обороту припадають на 6 країн: Німеччина, Австрія, Франція, Чехія, Швейцарія та Польща. Ваш успіх є нашою метою! 

Компанія «Пьотінгер Україна»  з усією серйозністю ставиться до своєї відповідальності перед майбутніми поколіннями та навколишнім середовищем: наше завдання - розробляти таку техніку, що сприяє сільському господарству і в екологічному, і в економічному, і в соціальному аспектах. Недарма, один із девізів компанії звучить: «Обираючи «Пьотінгер Україна», отримуєш більше, ніж просто техніку».

ILoveMilk.info

 

Категорії:  молоко  здоров'я  День молока 
Партнери сайту
  • Асоціація виробників молока
  • milkUA.info