Перший в Україні спеціалізований завод дитячого харчування

22 травня 2012

22 травня 2012 відбулося урочисте відкриття заводу "Агуша" - першого в Україні спеціалізованого підприємства з виробництва дитячих молочних продуктів із використанням сучасних екотехнологій.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
22 травня 2012 року у м. Вишневому Київської області відбулося урочисте відкриття нового заводу дитячого харчування «Агуша».  Завод став першим в Україні спеціалізованим підприємством з виробництва дитячих молочних продуктів із використанням сучасних екотехнологій. Потужності нового підприємства розраховані на переробку 50 т молока на добу. На новому заводі вже виробляють йогурти і сирки кількох смаків, а на осінь 2012 заплановано покаток виробництва дитячих кефірів.
 
Екологічно чисте молоко найвищої якості постачається на підприємство "Агуша", що належить компанії PepsiCo, з фермерського господарства "Агроекологія", розташованого у Полтавській області, на полях якого вже більше 30 років застосовуються тільки органічні добрива. Для виробництва сирків та йогуртів різних смаків використовуються свіжі фрукти та ягоди, вирощені без застосування хімічних добрив компанією "Аграна Фрут Україна" в екологічно чистому районі Вінницької області. 
 
На підприємстві створене унікальне інженерне середовище, що забезпечує максимальний ступінь очищення повітря і води, яка використовується в процесі виробництва. Проектування заводу здійснювалося з урахуванням передового досвіду європейських країн, останніх розробок в молочній галузі та з глибоким розумінням специфіки виробництва дитячого харчування. 
 
Тепер дитяче харчування "Агуша", яке до цього імпортувалося з Росії, буде вироблятися в Україні. Восени завод розпочинає випуск дитячого кефіру.
 
 

 

Партнери сайту
  • Асоціація виробників молока
  • milkUA.info