Прес-конференція на тему: соціальний проект «Здорові діти — здорова нація»

21 листопада 2012

З прес-туром на Білоцерківський молочний комбінат

У всесвітній День дітей (20 листопада 2012-го року) в інформагентстві «Інтерфакс- Україна» відбулася прес-конференція на тему: соціальний проект «Здорові діти — здорова нація» в рамках Всеукраїнського проекту «Я люблю молоко!» з прес-туром на Білоцерківський молочний комбінат.

Дикун Андрій Євгенович,

Президент Асоціації виробників молока України (АВМ)

Ми спостерігаємо дуже сумну картину: споживання молочних продуктів в Україні з кожним роком скорочується.

Два роки тому в АВМ зародилася ідея започаткувати проекту «Здорові діти — здорова нація». Проект складається з трьох частин. Перша частина — безпосередньо інтернет — портал ilovemilk.info, що був започаткований цього року. За період свого існування (3 місяці) він уже досяг значних результатів по відвідуваності —понад 2500 унікальних IP за місяць. Така відвідуваність свідчить про високу зацікавленість споживачів в питанні вибору якісної молочної продукції.

Другим напрямком роботи є організація екскурсій для дітей на ферми та переробні підприємства України. В цих навчальних екскурсіях взяли участь понад 2300 дітей. Ми хочемо щоб маленький українець розумів, як сьогодні виробляється молоко і які повинні бути молочні продукти. Одразу після відвідин ферми діти їдуть на переробне підприємство і дивляться яким чином робиться сир, йогурт, кефір чи сметана.

Третій напрям — «Молоко-дітям!», завданням якого є повернення молока в українські школи. З жовтня місяця поточного року в 6-ти областях України понад 600 діток уже безкоштовно отримують стакан молока на день в школі. Наше завдання — в 2013 році охопити цією програмою 10 тисяч школярів в Україні.

 

Лапцов Констянтин Володимирович

Директор ДП «Мілкіленд — Україна»

Компанія «Мілкіленд — Україна» є активним учасником проекту «Я люблю молоко» та соціального проекту «Здорові діти — здорова нація!».

Молочні продукти конкурують на солодкому дитячому столі з кондитерськими виробами, солодкими газованими напоями, та виробниками неякісної молочної продукції з використанням рослинних жирів.

Рівень споживання молочних продуктів — це один з показників здоров’я нації. Тому реалізація цієї програми спонукатиме батьків та дітей споживати більше молочної продукції. Від реалізації цього підходу виграє перш за все здоров’я наших дітей і майбутнє нашої нації.

Компанія реалізує дні відкритих дверей для школярів в тих областях, де територіально розміщені наші підприємства — в Чернігівській, Сумській області.

 

Силантьєв Денис Олегович

український плавець, заслужений майстер спорту з плавання, чемпіон світу, чемпіон Європи, чотириразовий володар Кубка світу з плавання, срібний призер Олімпійських ігор

Ми не можемо довіряти тому, що продається в наших крамницях. Більшість цієї продукції шкодить нам, а не допомагає.

Ми можемо довіряти лише тому, що робимо своїми руками. Я думаю, якщо люди побачать як виробляється молоко та молочні продукти, то довіра до виробників зросте.

Я особисто в дитинстві дуже любив молоко і з задоволенням випивав молоко ще й за свого друга.

Як свідчить статистика діти, які закінчують школу мають такі захворювання, що виникають в людей у віці 45-ти років. Із загальної чисельності дітей, що випускаються з школи, 70 % хворі.

Я хочу підтримати Вас і прийняти участь у всіх ваших проектах із задоволенням.

 

Після прес-конференції журналісти мали можливість відвідати відкриту екскурсію для 30 школярів на Білоцерківському молочному комбінаті.

Під час екскурсії діти отримали корисну інформацію: чому потрібно пити молоко, як розвиватиметься їхній мозок та розумові здібності при нормальному споживанні молокопродуктів.

Школярі відвідали цехи з виробництва молокопродуктів і ознайомились із процесом виготовлення високоякісного молока, йогуртів, кефіру та сиру. Особливо вразили школярів автоматизовані лінії з розливу та пакування йогуртів і сметани. На завершення екскурсії дітей пригостили молочними продуктами, які виготовляються на комбінаті.

 

ILoveMilk.info

 

Категорії:  молоко  АВМ  діти 
Партнери сайту
  • Асоціація виробників молока
  • milkUA.info