П'ять обов'язкових продуктів для регулярного вживання

30 травня 2016

Для того щоб бути здоровим, необхідно вживати

В останні роки питання здорового способу життя і хорошого самопочуття виходять на перший план, тому правильне харчування стає невід'ємною частиною нашого життя.

Корисна дієта включає, в тому числі і ряд продуктів харчування, які повинні вживатися на регулярній основі. А, значить, їх постійна присутність на кухні просто необхідно.

1. Молоко

При відсутності непереносимості лактози молоко обов'язково повинне бути присутнім в холодильнику. Це відмінне джерело кальцію, магнію, білка і вітаміну D, який має важливе значення для розвитку кісток.

 

2. Банани

Зміст в бананах великої кількості харчових волокон робить ці фрукти одними з найбільш корисних для здоров'я плодів. Вони покращують травлення, перешкоджають запорів кишечника, полегшують симптоми виразки шлунка, захищають зір від вікових проблем, допомагають підтримувати оптимальний рівень цукру в крові і навіть покращують стан вагітних жінок під час ранкового нездужання.

3. Зелений чай

Якщо ви до цих пір не усвідомили переваги зеленого чаю, саме час це зробити! Багатий поживними речовинами і антиоксидантами зелений чай є одним з найбільш корисних для здоров'я напоїв. Він покращує функціональність мозку, допомагає скинути зайву вагу, знижує ризик розвитку раку і хвороби Альцгеймера, а також зміцнює зуби.

4. Огірок

Великий вміст води робить огірки особливо корисними в літню пору. Вони також відмінно вимивають з організму токсини, а наявність в них вітамінів А, В і С забезпечує підвищення імунітету поповнення запасів енергії.

5. Насіння льону

Дієтична клітковина, вітамін В1 омега-3 і лігнано відмінно підійдуть для зміцнення серця. Ці крихітні насіння допомагають захистити організм від раку, серцево-судинних захворювань і навіть діабету.

Один із обов'язкових продуктів, а саме молоко матимуть змогу скуштувати 25 вересня на День молока та сиру.

 

Партнери сайту
  • milkUA.info
  • Асоціація виробників молока