Виробники молока підтримали молочним харчуванням пацієнтів

16 серпня 2013

Виробники молока підтримали молочним харчуванням пацієнтів Національного інститут раку

Уже протягом півроку ТМ «Яготинське для дітей» групи компаній «Молочний альянс» регулярно передає дитяче молочне харчування для пацієнтів Національного інституту раку. Про це повідомляє офіційний сайт групи.

Олег Жиганов, виконуючий обов’язки завідуючого відділенням дитячої онкології Національного інституту раку: «Зараз у відділенні проходять лікування 60 пацієнтів, з них приблизно половина — дітлахи до 3-4 років. Як відомо, основою харчування немовлят й дітей молодшого віку є материнське молоко й молочні продукти. Кухня інституту надає молочні продукти, але не в тих кількості й обсязі, які необхідні пацієнтам. І в даній ситуації допомога молочарів дуже доречна. Діти із задоволенням їдять молочне харчування — особливо сирні пасти, кефіри, йогурти».

«Є ще один важливий момент, який не можна випускати з уваги. Багато наших пацієнтів проходять хіміотерапію, після якої можуть виникнути болі, стоматит або інші процеси. Через це в них найчастіше відсутній апетит. А побачили сирок або йогурт у яскравій упаковці — і з’їли. З ними в організм додатково надійдуть необхідні кальцій, мікро- й мікроелементи», — розповіли в інституті, висловивши сподівання про подальшу співпрацю.

 

Категорії:  молоко  харчування 
Партнери сайту
  • Асоціація виробників молока
  • milkUA.info