Шоколадні рекорди

25 листопада 2013

4 неймовірних шоколадних рекорди

Щорічно 11 липня світ відзначає День шоколаду. Вперше шоколад почали виробляти в 16 столітті, і довгий час його вживали тільки у вигляді напою. Сьогодні шоколад використовують в кулінарії, мистецтві та косметології, а також встановлюють все нові рекорди, пов'язані з цим видом ласощів. Існує чотири неймовірних рекордів, які здивували світ та потрапили до книги рекордів Гіннеса.

1 . Найвищий у світі шоколадний фонтан

Фонтан був створений в 2007 році, в США, творцем Жаном Філіпом Морісом. Висота створеної конструкції складала 8 метрів, у хвилину фонтан пропускав 100 кілограм шоколаду. На створення дива, скульптор витратив 2000 кг. шоколаду та 2 роки на встановлення конструкції.

2 . Найдорожчий шоколад

Найдорожчим шоколадом в світі визнані трюфелі від компанії «Chocopologie by Knipschildt ». За кілограм такого задоволення доведеться віддати 5 тисяч доларів. Продукт виготовляється за індивідуальним замовленням протягом 14 днів, термін придатності таких трюфелів всього 5 днів .

3 . Найбільша у світі чашка гарячого шоколаду

Ресторан «Serendipity 3», який розташований у Нью –Йорку вирішив приготувати шоколадний напій в чашці, яка приблизно в 100 разів перевершує розміри стандартної чашки гарячого шоколаду. Приготований напій міг замовити будь-який відвідувач, а кошти від його виручки пішли на благодійність.

4 . Найбільше у світі шоколадне пасхальне яйце

8 березня 2008 року в Португалі, з'явилося найбільше в світі шоколадне пасхальне яйце, огорнуте в жовту упаковку. Висота такого яйця сягала 14,79 метрів, а діаметр становив 8,4 метра. Яйце,  звичайно ж, потрапило в книгу рекордів Гінесса.

 

ILoveMilk.info

 

Категорії:  молоко  здоров'я 
Партнери сайту
  • Асоціація виробників молока
  • milkUA.info