Цінова змова в Китаї обійдеться виробникам дитячого харчування в понад сто мільйонів доларів

12 серпня 2013

Влада Піднебесної прийняла рішення оштрафувати на рекордну суму шість виробників дитячого харчування

Влада Піднебесної прийняла рішення оштрафувати на рекордну суму шість виробників дитячого харчування, що пропонують продукцію на ринку країни. Про це повідомляє сайт «Про гроші».

7 серпня штрафи на суму 670 мільйонів юанів (108 мільйонів доларів США) накладено на компанії за цінову змову. Санкції отримали такі фірми, як «Mead Johnson і Abbott» (США), «Dumex» (дочірня компанія французької «Danone»), «Friesland» (Нідерланди), «Fonterra» (Нова Зеландія) і «Biostime» (Китай).

У Національній комісії розвитку і реформ відзначили, що ще три компанії, також запідозрених у змові («Wyeth», «Beingmate» і «Meiji»), були звільнені від покарання, бо погодилися активно співпрацювати зі слідством.

Національна комісія почала розслідування відносно виробників дитячого харчування через ціни, які її експерти визнали завищеними. Частина оштрафованих компаній оголосила, що знизить вартість продукції ще до винесення рішення.

Для довідки.Це черговий гучний скандал у світі, пов’язаний із завищенням цін. Так, у червні канадські власті пред’явили звинувачення в ціновій змові місцевим відділенням всесвітньовідомих виробників шоколаду «Nestle» і «Mars».

 

Категорії:  молоко  ціни  Китай  виробництво 
Партнери сайту
  • Асоціація виробників молока
  • milkUA.info