Виробники молока не ризикуватимуть репутацією

20 серпня 2013

На цьому наголосив президент Асоціації виробників молока у відповідь на заяву Россільгоспнагляду

На цьому наголосив президент Асоціації виробників молока у відповідь на заяву Россільгоспнагляду про виявлення антибіотиків у сирах українського виробника молочної продукції «Мілкіленд», передає УНІАН.

«Ми виключаємо можливість того, що молоко з антибіотиками може бути використано для виробництва молочних продуктів на вітчизняних підприємствах», — сказав Андрій Дикун.

За його словами, антибіотики, дійсно, застосовують на молочних фермах, але виключно для лікування корів, уточнивши: «Ліки потрапляють у молоко з організму тварин. Але таких корів доять окремо, і одержане від них молоко не змішується з рештою молока і не йде на переробку».

Крім того, президент АВМ наголосив, що сучасні підприємства використовують подвійний контроль якості, який виключає можливість поставок «забрудненого» молока на переробку.

«Виробництво молока — дуже дорога і копітка робота, щоб наші молочники могли ризикнути своєю репутацією. Я сумніваюся, що може ризикнути і будь-яка інша велика молокопереробна компанія, що працює на експорт», — переконаний експерт.

Для довідки.Россільгоспнагляд заявив про виявлення заборонених речовин у сирах підприємств «Прометей» (філіал «Менський сир») і «Миргородський сироварний комбінат», що входять до складу виробника молочної продукції «Мілкіленд».

 

ILoveMilk.info

 

Партнери сайту
  • milkUA.info
  • Асоціація виробників молока