З молока вінницьких ослиць роблять французьке молоко

9 червня 2016

Францужанки оцінили вінницький продукт

Молоко ослиць з ферми, що створена на базі Вінницького вищого професійного училища №31 ім. Д.К. Заболотного, використовується у Франції виробниками косметичного мила.

Профтехучилище ім. Д.К. Заболотного випускає фахівців для аграрного сектора. Відтак, за словами директора освітнього закладу Василя Романцова, стадо з 34 віслюків виконує функцію "навчального посібника" для студентів. А завдяки співпраці училища з навчальними закладами Ліона і Руана, вдалось налагодити поставки невеликих партій ослиного молока у Францію. 

"Так що тепер француженки, що піклуються про свою шкіру, використовують мило з нашим вінницьким продуктом", - каже директор навчального закладу. 

З часом на базі училища планують відкрити власне косметичне виробництво. Адже осляче молоко надзвичайно корисне для шкіри. Василь Романцов радить вмиватися ним при захворюваннях шкіри і використовувати як крем для рук. Запах молока - ніжний і тонкий, нагадує запашне сіно. 

"Молоко, а його ослиця дає до трьох літрів в день, лікує коклюш і енурез. А ночуючи в стійлі з тваринами, завдяки їх теплому диханню можна вилікувати навіть напади астми", - переконаний освітянин.

 

Категорії:  молоко  мило 
Партнери сайту
  • milkUA.info
  • Асоціація виробників молока