«Молочні» спогади дитинства від Наталії Добринської

22 серпня 2013

Небесні світила радять пити молоко!

Днями відбувся третій етап піар-кампанії «Зірки за здоровий спосіб життя» проекту «Я люблю молоко». Цього разу в одній зі столичних фотостудій зібралися зірки спорту та естради.

Серед них — олімпійські чемпіони Наталя Добринська (багатоборство), Ірина Мерлені (вільна боротьба), Яна Шемякіна (фехтування), Олена Косевич (стрільба зпневматичного пістолета), а також переможець шоу «Танцюю для тебе-3», срібний призер шоу «Танцюють всі» Олександр Лещенко.

Наталя Добринська поділилася своїми "молочними" спогадами з дитинства:

— Мене і сестру батьки відправляли щоліта до бабусі, яка жила у селі і тримала корову. Для мене це була найкрасивіша товарина на світі. Збоку вона мала пляму у вигляді рукавиці. Дідусь завжди притуляв туди руку і казав: «Бачте, яка вона в нас!» Її звали Леся. І, як тільки бабуся зранку видоїть корову, я пила молоко. А от сестра його не любила. Думаю, що молоко зіграло роль у моєму здоров’ї. А відтак —  і в спортивній кар’єрі. Не хворіла. Ніколи не ламала нічого. Бо ж на тренуваннях я надивилась на різні випадки, але у мене кістки завжди були здорові. А які щоки рум’яні!

Інтерв’ю з зірками публікуватимуть на сайті I love milk протягом серпня-вересня.

Нагадаймо, що піар-компанія почалась на початку квітня 2013-го року за ініціативи соціального проекту «Я люблю молоко» та Асоціації виробників молока (АВМ) з метою популяризації здорового харчування.

Під час фотосесії та першої молочної вечірки Ольга Сумська, Олена Шоптенко, Олег Скрипка, Лілія Подкопаєва та багато інших продемонстрували позитивне ставлення до молока і молочних продуктів як основи здорового раціону.

Друга молочна вечірка відбудеться у вересні. Очікується багато зіркових гостей.

 

ILoveMilk.info

 

 

Партнери сайту
  • milkUA.info
  • Асоціація виробників молока