I Національне свято сиру ( 19-20 жовтня 2013 року)

У Києві 19 -20 жовтня в Національному комплексі Експоцентр України (ВДНГ) відзначили Перше Національне свято сиру, організований соціальним проектом «Я люблю молоко» за підтримки Асоціації виробників молока.
 
З 11:00 до 18:00 фестиваль гостинно приймав усіх відвідувачів, в результаті на свято прийшло близько 65 тисяч людей. У ці дні вхід на свято, всі розваги та частування для всіх були безкоштовні. Абсолютно безкоштовно можна було продегустувати різні сири українських виробників.
 
Головною фішкою фестивалю стала «Україна в мініатюрі з сиру», яку внесли до Книги рекордів України. Вперше відомі пам'ятки нашої країни були виготовлені з сиру і розташовані на карті України, серед них: Києво-Печерська Лавра ( м. Київ), Ластівчине Гніздо ( Крим), Львівський Національний академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької (м. Львів), Кам'янець-Подільська Фортеця (м. Кам'янець -Подільський) та Дзеркальний струмінь (м. Харків).
 
Також на фестивалі відбулася презентація ексклюзивної колекції дитячих капелюшків на сирну тематику, в якій брали участь: Анна Борисюк, Лоліта Бадоєва, Марія Горянська, Арсен Верес,.
 
Президент Асоціації виробників молока Андрій Дикун : «Головна мета Першого національного дня сиру, показати українцям, що у нас виробляють якісне молоко і молочні продукти. В рамках проекту «Я люблю молоко» ми проводимо свято сиру, яке покликано популяризувати здоровий спосіб життя і звичайно ж короля молочних продуктів - сир» .
 
На національному святі сиру також спекли гігантську сирну паличку, вагою в 40 кілограм і зробили найбільше канапе вагою 140 кілограм, ці рекорди також внесли до «Книги рекордів України». У перебігу двох днів для гостей фестивалю безкоштовно працювали атракціони, міні ферма, майстер-клас від сомельє Дмитра Сидоренка, Президента Асоціації сомельє України. Була створена окрема зона розваг для дітей, зона фотографії, де кожен бажаючий отримав безкоштовне фото на пам'ять.
 
Також на Національному святі сиру можна було прогулятися по Алеї закоханих та загадати найзаповітіше на Дереві бажань. 

Фотозвіт з презентації можна подивитись тут.

 

ВІДЕО:

ПРО ЗАХІД У ЗМІ:

 

Популяризація споживання молочних продуктів

 

«Молоко - дітям!»

 

День молока

 

«Здорові діти - здорова нація»

 

ilovemilk.info

 

Партнери сайту
  • milkUA.info
  • Асоціація виробників молока