ТМ «Добряна»

Бренд «Добряна» з'явився на ринку України в 2003-му році і нині є флагманом компанії «Мілкіленд». «Добряна»  це свіжі та якісні молочні продукти, створені з натурального молока. Продукція під ТМ «Добряна»  це атмосфера домашнього затишку, добра і любові у Вашій оселі, це турбота матері про здоров'я своїх дітей. Вона асоціюється у жителів України та інших країн СНД з улюбленим смаком традиційних домашніх продуктів високої якості.

Під цією торговою маркою випускають вершкове масло, тверді та м'які сири, а також інші продукти з незбираного молока. Їхню високу якість щороку підтверджують перемоги в регіональнитах та національних конкурсах, зокрема в «100 кращих товарах України».

Уся продукція під ТМ «Добряна» славиться бездоганною якістю, що відповідає міжнародним стандартам  якості та безпеки харчових продуктів ISO і НАССР. За результатами досліджень, які щороку проводить громадська організація захисту прав споживачів Центр незалежних експертиз "ТЕСТ", молочні продукти ТМ "Добряна" неодноразово отримували відмінну оцінку.

Детальніше про продукцію бренду «Добряна» ви можете дізнатись тут

 

 

Партнери сайту
  • milkUA.info
  • Асоціація виробників молока