glo.ua «Фестиваль Перше національне свято сиру в Києві, 19-20 жовтня 2013, ВДНХ»

Оригінал:

Фестиваль Перше національне свято сиру в Києві, 19-20 жовтня 2013, ВДНХ

Фестиваль Перше національне свято сиру в Києві, 19-20 жовтня 2013, ВДНХ

Добавлено: 2013-10-01 21:51:32

Афиша

Рестораны, Еда

 

Унікальна подія в житті Києва та України - Перше національне свято сиру, Національний комплекс Експоцентр України (ВДНГ)

 

Компания

 
І національне свято сиру - одна з наймасштабніших та найфеєричніших подій київської осені 2013-го року. 19-20 жовтня відбудеться неповторне дійство - відкриється країна сиру та вина, яка принесе киянам незабутні враження на жовтневий уікенд.

Захід буде складатися із кількох зон на різні смаки: для закоханих, для сімей, для дітей та просто для любителів хорошого сиру та вина.

Під час святкування учасники зможуть віддвідати майстер-класи по приготуванню українських та закордонних став із сиру, взяти участь у змаганнях та розвагах, навчитися правильно обирати сир та вино. Малеча зможе повеселитися на чудових атракціонах, а дорослі - побувати на алеї ремесл, де будуть представлені вироби майстрів з усієї України. Цільні фігури з сиру та найбільше в Україні канапе не залишать нікого байдужими.

Відсвяткуйте І національне свято сиру в Україні!

Унікальна подія в житті Києва та України. Даний захід присвячений популяризації культури споживання твердих сирів, як незамінного продукту на святковому та будньому столі українців. На вас чекають майстер-класи, дегустації, конкурси, розваги і незабутня концертна програма.

 

Партнери сайту
  • Асоціація виробників молока
  • milkUA.info