«Хрещатик» газета київської міської ради «Побувати в країні сирів»

Оригінал:
 


images
полоса
images
images
Культура
images 18/10/2013
images
images
images
Свято сиру, золота осінь і астрономія 
images

"Хрещатик" склав цікаву програму на вихідні

Днями обіцяють похолодання, проте зігріти душу допоможуть захопливі події, що відбуватимуться у місті. Поласувати сирами, побачити гігантське канапе та взяти участь у конкурсах та розвагах запрошує Перше національне свято сиру. Насолодитися українськими піснями у приємній атмосфері зможуть відвідувачі Пирогова. А для шанувальників астрономії влаштують лекцію та “побачення” з кометами.

Побувати в країні сирів


На території столичного Експоцентру відбудеться Перше національне свято сиру. Відвідувачів радуватимуть конкурсами, вікторинами, призами та дегустаціями. Захід складатиметься з кількох зон на різні смаки: для закоханих, для сімей, для дітей і просто для шанувальників гарного сиру та вина.

 

Вперше в Україні відбудеться захопливий атракціон — сирні перегони. У світі вони відомі завдяки 200-річній британській традиції — влаштовувати гонки за головкою Глостерширського сиру. Гості зможуть відвідати майстер-класи з приготування українських і зарубіжних страв з сиру, навчитися правильно вибирати сир і вино. Малеча вдосталь повеселиться на атракціонах (наприклад, зіграє в молочний боулінг), а дорослим пропонують відвідати алею ремесел з виробами майстрів з усієї країни, спробувати свої сили в родео та грі “Закоханих у сир”. Фігури з сиру і найбільше в Україні канапе (понад 140 кілограмів, 6х6 метрів) не залишать нікого байдужим. Відвідувачів свята також очікує виступ зірок української естради.

 

 

Партнери сайту
  • milkUA.info
  • Асоціація виробників молока