Ilovemilk.info

Молоко — унікальне джерело вітамінів, амінокислот, макро- та мікроелементів, без яких неможливо уявити здорової активної людини. Не зважаючи на доведену авторитетними науковими структурами світу користь та важливість молока, впродовж останніх років його репутація в Україні стрімко падає. Пересічний споживач просто не знає, як обрати та перевірити якість молочних продуктів, а через це дедалі частіше приймає рішення не купувати їх взагалі.  

Сьогодні в Україні немає жодного незалежного інформаційного джерела, де можна було б почерпнути достовірні незаангажовані  дані  про те, як молоко та молочні продукти впливають на організм людини, якими мають бути їх якісні характеристики, в якій кількості та в якому вигляді молоко матиме найбільшу користь тощо.

Тому Асоціація виробників молока, низка молокопереробних підприємств та комерційних компаній прийняли одностайне рішення про створення єдиного українського незалежного інформаційного інтернет-порталу про молоко та молочні продукти — ILoveMilk.info

Портал ILoveMilk.info — це професійна платформа для обміну інформацією про якість і користь молока та молочних продуктів в Україні та світі.

Основні цілі порталу:

  • відновити довіру та зруйнувати негативну репутацію молокопродуктів, що закріпилась серед український споживачів;
  • забезпечити ЗМІ та споживачів оперативною, професійною і достовірною інформацією з першоджерел;
  • сприяти максимальній поінформованості населення про користь і необхідність споживання молока та молочних продуктів;
  • популяризувати здорове харчування;
  • сприяти збільшенню споживання молока та молокопродуктів в Україні.

Для реалізації проекту будуть залучені професійні спеціалісти (технологи, дієтологи, медики, виробники молока тощо), відомі персони, що пропагують здоровий спосіб життя, та всі небайдужі до проблеми здорового харчування.

На даний момент відвідуваність порталу складає понад 3000 унікальних користувачів щомісяця.

Щоб привернути  якнайбільшу увагу цільової аудиторії, портал  щоденно оновлюється, активно співпрацює зі ЗМІ та поширює інформацію через популярні соціальні мережі.

 

 

«Молоко - дітям!»

 

«Здорові діти — здорова нація»

 

День молока

 

Популяризація споживання молочних продуктів

 

Партнери сайту
  • Асоціація виробників молока
  • milkUA.info