labaziuk.com «Сергій Лабазюк відкрив Перше національне свято сиру»

Оригінал:
 

Сергій Лабазюк відкрив Перше національне свято сиру

 

news-sviato-sury

На минулих вихідних любителі сиру змогли «відвести душу». В Національному комплексі «Експоцентр України» у столиці (19-20 жовтня) відбулося Перше національне свято сиру, присвячене популяризації культури споживання сирів, як незамінного продукту на святковому та буденному столі українців. Серед запрошених гостей - зірки спорту, публічні люди, аграрії та представники переробних підприємств.

Почесним гостем фестивалю став народний депутат України, перший заступник Голови парламентського комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Сергій Лабазюк. Під час церемонії відкриття політик зазначив, що свято сиру – це «смачна і корисна подія», яка неодмінно має стати традиційною.

«Це свято, яке буде прославляти і підтримувати наших виробників, які роблять гарну справу – відроджують традиції і продовжують їх. Це гарна популяризація молочної продукції, популяризація здорового харчування», - зазначив Сергій Лабазюк.

Народний обранець наголосив, що комітет Верховної Ради з питань аграрної політики та земельних відносин робить все можливе, аби створити на законодавчому рівні всі умови для відродження, підтримки й розвиткувітчизняної молочної продукції.

Також зі сцени нардеп привітав президента Асоціації виробників молока Андрія Дикуна з Днем народження, яке той святкує 20 жовтня.

news-sviato-sury2

Перше національне свято сиру у столиці запам’яталось гостям презентацією «України в мініатюрі із сиру» та ексклюзивною колекцією дитячих капелюшків на сирну тематику від дітей відомих зірок.На фестивалі у Книзі рекордів України зафіксували найбільше канапе, яке важило понад 140 кілограмів, найдовшу сирну паличку, довжина якої 2,5 метра, та велетенський сирник. Він складається з 35 коржів по 4 кг кожен. Гості свята могли безкоштовно скуштувати різноманітні сири та за бажанням купити за ціною виробника продукт, який найбільше сподобався.

 

 

Партнери сайту
  • milkUA.info
  • Асоціація виробників молока