Мамина Карта «ПЕРШЕ НАЦІОНАЛЬНЕ СВЯТО СИРУ В УКРАЇНІ!»

Оригінал:
 

ПЕРШЕ НАЦІОНАЛЬНЕ СВЯТО СИРУ В УКРАЇНІ!

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Описание

І національне свято сиру - одна з наймасштабніших та найфеєричніших подій київської осені 2013-го року.  19-20 жовтня відбудеться неповторне дійство - відкриється країна сиру та вина, яка принесе киянам незабутні враження на жовтневий уікенд. 
Захід буде складатися із кількох зон на різні смаки: для закоханих, для сімей, для дітей та просто для любителів хорошого сиру та вина. 
Під час святкування учасники зможуть віддвідати майстер-класи по приготуванню українських та закордонних став із сиру, взяти участь у змаганнях та розвагах, навчитися правильно обирати сир та вино. Малеча зможе повеселитися на чудових атракціонах, а дорослі - побувати на алеї ремесл, де будуть представлені вироби майстрів з усієї України. Цільні фігури з сиру та найбільше в Україні канапе не залишать нікого байдужими. Окрім цього  на відвідувачів також чекатиме виступ зірок української естради.
Унікальна подія в житті Києва та України, присвячена популяризації культури споживання твердих сирів, як незамінного продукту на святковому та буденному столі українців.
Організатори свята: Асоціація виробників молока та загальнонаціональний проект «Я люблю молоко».  

 

Відсвяткуйте разом з нами І національне свято сиру в Україні!

 

Партнери сайту
  • milkUA.info
  • Асоціація виробників молока