Презентація третього етапу піар-кампанії «Зірки спорту за здоровий спосіб життя. Я люблю молоко»

   12 вересня відбулась у форматі вечірки презентація третього етапу піар-кампанії «Зірки спорту за здоровий спосіб життя. Я люблю молоко».  Фото знаменитостей були представлені ЗМІ та гостям заходу. Таким чином через мас-медіа до українців було донесено ідею про користь  регулярного вживання молокопродуктів.

Приймав гостей презентації київський ресторан «D*Lux», ведучими вечора були Антон Середа та донька відомого українського актора Володимира Горянського -  Марія. У фотосесії  взяли участь зірки спорту та шоу-бізнеса. Такі, як: Яна Клочкова, Наталя Добринська, Олександр Лещенко і Ліна Верес, В’ячеслав УзєлковЯна ШемякінаОлена Костевич, Ірина Мерлені з синами, Ольга Харлан, Олена Хомрова, Андрій Гусін з сім'єю, Стелла Захарова з донькою Христиною.    

   Столи ломились від частувань із молочних продуктів, Олександр Лещенко провів для всіх майстер-клас під безсмертний рок-н-рол, а боксер В’ячеслав Узєлков паралельно вирішив повправлятись у віджиманні просто посеред залу. Яна Шемякіна та Олена Костевич залюбки фотографувались поруч зі своїми фотокартинами, а журналісти шикувались у довгі черги за інтерв’ю. Ще однією окрасою вечора став виступ балету «Тодес».

 Організатори заходу (соціальний проект "Я люблю молоко") залишилися задоволеними проведеною роботою і впевнені, що саме такі дійства потрібні для населення, адже це дає можливість показати і наголосити на важливості вживання молочних продуктів і, що найголовніше, їхній корисності!

Фотозвіт з презентації можна подивитись тут.

ILoveMilk.info

 

Відео
 

 

ПРО ЗАХІД У ЗМІ:

 

Партнери сайту
  • Асоціація виробників молока
  • milkUA.info