Винница.инфо «З сиру, виготовленого на Вінниччині, зробили найдовшу в Україні сирну паличку»

Оригінал:

 

З сиру, виготовленого на Вінниччині, зробили найдовшу в Україні сирну паличку

З сиру, виготовленого на Вінниччині, зробили найдовшу в Україні сирну паличку

 

 

 

20 жовтня торговельна марка «Вапнярка» приготувала найдовшу в нашій країні сирну паличку довжиною 2,5 метра. Новий рекорд зафіксував офіційний представник Книги рекордів України.

Про це йдеться в повідомленні прес-центру TERRA FOOD.

Перше національне свято сиру, організоване Асоціацією виробників молока 19-20 жовтня на території Національного експоцентру (ВДНГ) у Києві, запам'ятався не лише яскравою та смачною розважальною програмою на свіжому осінньому повітрі, а й кулінарними рекордами. З відгуків гостей та організаторів, найбільше їх вразив «показовий виступ» офіційного спонсора ТМ «Вапнярка» – виготовлення найдовшої сирної палички.

Винница.info: З сиру, виготовленого на Вінниччині, зробили найдовшу в Україні сирну паличку

Сирна паличка – це оригінальна й поживна закуска, яка, як правило, подається під ніжним сирним або майонезно-часниковим соусом із додаванням свіжої зелені. Ця страва прийшла до нас порівняно недавно із Франції, і багато гостей свята сиру відкрили її для себе, тільки скуштувавши паличку-«рекордсменку». Однак перед тим як стати апетитним частуванням для всіх охочих і за лічені хвилини зникнути зі столу, вона побувала в руках умілих кулінарів. Ті з'єднали окремі смужки «Російського» сиру ТМ «Вапнярка», нарізані до 5 см завширшки, водну паличку. Далі майбутня «чемпіонка» побувала у фірмовому «клярі» з борошна, яєць і пива, після чого перекочувала в простору фритюрницю. І ось настав хвилюючий момент: паличку замірюють у присутності офіційного представника Книги рекордів України Ігоря Підчибія. «ТМ «Вапнярка» нагороджується в категорії «Кулінарія, розміри» за найдовшу сирну паличку, представлену в рамках Першого національного свята сиру. Зафіксована довжина – 2,5 метра», – йдеться в офіційному дипломі Книги рекордів України, що поповнив колекцію нагород виробника «ІНТЕР ФУД». Основні виробничі потужності компанії зосереджені у Вінницькій області.

Винница.info: З сиру, виготовленого на Вінниччині, зробили найдовшу в Україні сирну паличку

«Ми раді вітати в Книзі рекордів України таку поки що незвичну для наших співвітчизників і технічно складну у приготуванні страву, як більш ніж двометрова сирна паличка. Для її виготовлення було спеціально сконструйовано двометрову фритюрницю й підібрано рецепт, який дозволив зберегти і цілісність конструкції, і оригінальний смак сиру. Ми пишаємося високим рівнем майстерності українських кулінарів і виробника сиру ТМ «Вапнярка», які додали ще одну почесну сторінку в історію «їстівних» звершень нашої країни», – прокоментував подію Ігор Підчибій.

«Сир ТМ «Вапнярка» ми виготовляємо з натурального молока за класичними рецептурами. Майстерність наших сироварів, їхня щира любов до своєї справи принесли нам визнання споживачів по всій Україні. Нинішнє досягнення стало черговим доказом високої якості та неперевершеного смаку нашого «Російського» сиру, який заслужено вважається найкращим у нашій країні», – сказала Наталія Ткачик, виконуюча обов'язки директора Крижопільського та Вапнярського сирзаводів компанії «ІНТЕР ФУД».

Для ТМ «Вапнярка» Свято сиру також запам'яталося жвавим збутом: за два дні було продано 1 тис. кг різних видів сирної продукції! Від покупців не було відбою вже з перших хвилин роботи виставки й аж до пізнього вечора. Особливий попит мала недавня новинка – натуральний ковбасний сир, підкопчений на гілочках вільхи або черешні. Він миттю зникав із прилавка, тож доводилося швидко підвозити нову партію, та й не раз!

Довідка

«ІНТЕР ФУД» – один із найбільших в Україні виробників вершкового, вершково-рослинного масла й сиру. Виробничі майданчики представлено 4 підприємствами у Вінницькій області: Тульчинським маслосирзаводом, Крижопільським і Вапнярським сирзаводами, Чечельницьким заводом плавлених сирів; а також Рожищенським сирзаводом у Волинській області. Загальні потужності «ІНТЕР ФУД» - це 970 тонн переробки молока на день, виробництвопонад 58 тис. т вершкового й вершково-рослинного масла, близько 27 тис. т сиру й 7 тис. т плавленого сиру на рік. Продукція компанії експортується до 27 країн світу.

Група компаній «ТЕРРА ФУД» – один із провідних виробничо-торговельних холдингів України, якийрозвиваєсвій бізнес у трьох галузях – молочній, м'ясній та аграрній. Входить до п'ятірки найбільших виробників молочної продукції в Україні. Лідер вітчизняного ринку вершкового й вершково-рослинного масла, один із лідерів ринку сиру.

Виробничі потужності 10 молокопереробних підприємств холдингу в Росії та Україні становлять 114 тис. т вершкового й вершково-рослинного масла, 43 тис. т сиру, а також 61 тис. т продукції з незбираного молока на рік.

Понад 100 найменувань м'ясної продукції Групи виготовляє Тульчинський м'ясокомбінат потужністю більш як 6 тис. т м'ясних виробів на рік.

Агробізнес Групи компаній «ТЕРРА ФУД» представлено Агрокомплексом «Зелена долина», який обробляє 28 тис. га землі, вирощує 5 тис. голів великої рогатої худоби, а також володіє цукровим заводом і елеватором.

 

 

Партнери сайту
  • Асоціація виробників молока
  • milkUA.info