Зірки за здоровий спосіб життя. Я люблю молоко

Захід стартував у на початку квітня 2013-го року під назвою «Зірки за здоровий спосіб життя. Я люблю молоко». Популяризація молочних продуктів проводиться у форматі фото та відео зйомки відомих особистостей українського шоу-бізнесу, які на власному прикладі переконують українців у необхідності регулярного споживання молокопродуктів.

16 квітня 2013-го року був організований прийом у форматі вечірки, на якому були представлені представникам провідних українських телеканалів та ЗМІ фото знаменитостей на молочну тематику. Таким чином через мас-медіа до українців був донесений меседж про користь  регулярного вживання молокопродуктів. Також на даному заході відбулося спростування міфу про погану якість пакетованої молочної продукції з прилавків українських маркетів. Адже всі смачні страви, які куштували зірки та журналісти, були виготовлені саме із продукції українських молокопереробників.

Інформація про перші кроки даної PR-кампанії була опублікована у понад 40 ЗМІ та висвітлена 8-ми телеканалами. Загалом у ній взяли участь понад 20 зірок українського шоу-бізнесу, серед них: Ольга Сумська, Оля Полякова, Василь Бондарчук, Лілія Подкопаєва, Максим Неліпа, Олег Скрипка, Антон Середа, Андре Тан,  Маша Собко, Жанна Бадоєва, Олена Шоптенко, Дмитро Дікусар, група «Реал О». До кінця року у кампанії «Зірки за здоровий спосіб життя. Я люблю молоко» візьмуть участь понад 60 знаменитостей, які доведуть пересічному українцю, що молоко та молочні продукти – корисно, смачно та весело!

ЗАХІД У ЗМІ